slogan3_1
slogan2_1
Nasıl Tasarladık?

Projeyi hazırlarken çıkış noktamız; yaşamın zamanın içinde kaybolmadığı, ilham kaynağımız ise 24 saat yaşayan şehir İstanbul oldu. Time, Finans Şehir projesinin odak noktası. Çünkü İstanbul’da yaşamak, zamanı kontrolünüz altına aldığınız oranda verimli ve güzel...

Biz bu projede, olması gereken bir “İstanbul’da Time” konsepti yaratmaya çalıştık. Bir nevi hepimizin hayallerindeki İstanbul’u hayata geçirmeyi amaçladık.

Anı yaşayabilen, zamanın içinde ama zamanın sınırlarını zorlayıp onu en verimli şekilde kullanan, iddialı ama dingin olabilen insanların yaşadığı bir Time...

Finans Şehir’de Yaşam!
Salon

Tüm ailenin bir arada olma ve keyifli vakit geçirme mekanı olan salon, bir çok fonksiyonu konforlu şekilde bir arada karşılıyor. Dinlenme, eğlenme, çalışma alanı ve salona bir niş ile açılan mutfak ile evin içindeki sınırlar ortadan kalkıyor. Dekorasyonda kullanılan malzemeler, yenilikçi bir bakışla seçildi. Doğal taş görünümlü büyük boyutlu seramikler tüm yaşam mekanında kullanıldı.

Mutfak

Mutfaklar artık Salon gibi.

Kentli insan artık günün önemli bir zamanını sınırlı bir mekana hapsetmeyi tercih etmiyor. Yemek hazırlamak ve yemek yaşantının en değerli anları bu nedenle Sinpaş Finans Şehir evlerinde mutfak mekanını yaşam mekanı ile birleştirdik. Bunu yaparken mutfağı yaşam mekanının bir mobilyası gibi tasarladık. Mutfak dolapları, ihtiyacı tam olarak karşılamanın yanında evin göz alıcı bir mobilyası.

Ebeveyn Odası

Sinpaş Finans Şehir’de Ebeveyn Süiti sahiplerine otel odası konforunu yaşatacak! Konfor kadar fonksiyonun da özenle ele alarak süitte alan kaybını önleyecek bir tasarım geliştirdik. Mekanın yalın tasarımı ardına sürpriz detaylar gizlendi. Duvar içine sürülerek yok olan banyo kapısı bunlardan biri…

Erkek Çocuk Odası

Çocukların meraklarının, hobilerinin genişleyeceği ferah odalar…

Çocukların özgürce hareket etmeleri ve bol bol deneyimlemeleri bizim için önemli bu nedenle çocuk odalarında kullandığımız malzemeler çok dayanaklı, yıpranmıyor.

Kız Çocuk Odası

Çocukların meraklarının, hobilerinin genişleyeceği ferah odalar…

Çocukların özgürce hareket etmeleri ve bol bol deneyimlemeleri bizim için önemli bu nedenle çocuk odalarında kullandığımız malzemeler çok dayanaklı, yıpranmıyor.

Banyo

Sağlık ve hijyen estetik görünümle nasıl birleşir?

Finans Şehir banyolarında yenilikçi bir bakış açısıyla maksimum hijyen sağlayacak malzemeleri seçtik. Örneğin zemin seramiği ile aynı görünümde üretilmiş entegre duş teknelerimiz, detayları minimuma indirirken hijyeni ve estetiği maksimum boyuta taşıyor.

Sinpaş Finans Şehir’i, şehir yaşamının dinamizmini ve şehirde yaşamanın en ideal halini hayal ederek tasarladık.

Peki böyle bir yaşantının “ev hali” nasıl olur?

Sinpaş Finans Şehir evlerinde m2 leri değil hacimleri konuşuruz. Standartların üzerindeki tavan yüksekliği, 4 mevsimi yaşayan geniş balkonları, şehrin ışıltısını evin içine taşıyan geniş pencereleriyle mekanlardaki ferahlık hissi katlanıyor.

Çalışma Alanı

Fikirlerin kolayca paylaşılacağı en yakın iletişim platformunun büyükçe bir masada birlikte çalışmak olduğunu biliyor muydunuz?

Yönetici odası

Sinpaş Finans Şehir 2+1 ofiste çalışma mekanından görsel olarak izole edilmiş tek mekanı, gerektiğinde bir dinlenme mekanı olarak da kullanılabilecek yönetici odası. Malzeme seçimleriyle ofisle bütünlük içinde olsa da biraz daha kişisel bir mekan olarak kurgulandı.

Toplantı Odası

Toplantılar da değişti. Kapılar ardında zamanın durduğu değil ofisteki tüm hareketi algılandığı ama gerekli sessizliğin sağlandığı bir mekan olarak tasarladık toplantı odasını. Geniş camlı kapı ile çalışma mekanından ayrılan mekan aynı çalışma mekanı gibi yere kadar doğramalar sayesinde bol ışıklı ve havadar.

Mutfak

Bu ofiste mutfağı bir köşeye saklamadık. Mutfak, çalışma mekanı ile bütünleşmiş ve tasarımın bir parçası olarak düşünüldü.

İletişim
Sinpaş Finans Şehir

Çakmak Mahallesi, Şenol Güneş Bulvarı,
Serüven Sk. No:1, 34774 Ümraniye/İstanbul

444 19 74
  • TELEFON NUMARANIZ